گرگان نت GORGAN

معجزه ای به نام کومبوفیکس Portable ComboFix 19.11.2011

ویروسی شدن کامپیوتر مشکلی به حد کافی اعصاب خورد کن است، اما بدتر از آن، این است که سعی کنی روی رایانه آنتی ویروس نصب کنی وویروس اجازه این کار را به شما ندهد و تازه متوجه شوی که ویروس دسترسی بیشتری به کامپیوتر شما دارد تا شما.!


 جملات بالا رویاگونه یا اغراق آمیز نیست. در پستهای قبلی ویروسهایی را معرفی کردیم که دقیقا همین بلا را سر رایانه ها می آورند. شرکتهای امنیتی با تغییر آپدیت ها، ارائه دیسکتهای اورژانسی (دیسکهای بازیابی یا اجرای آنتی ویروس به صورت بوت) سعی در مقابله با این مشکل دارند. با توجه به اینکه معمولا این ویروسها ساختار و عملکرد معمولا یکسانی دارند یافتن نرم افزاری که بتواند در محیط داس بدون توجه به نام ویروس با ویروس مقابله کند پرسود به نظر می رسد.
ComboFix 19.11.2011 نام نرم افزار رایگانی است که بدون اغراق توانائی بالایی برای حل مشکلات فوق دارد. این نرم افزار کم حجم بعد از اجرا با نمایش command prompt  ویندوز و محو کردن موقت  آیکونهای دسکتاب سعی در از بین بردن کرمها و تروجانهای سیستم می کند. در برخی از مواقع سیستم در هنگام ویروس کشی توسط این نرم افزار ریست میشود. بعد از اجرای این نرم افزار  و به علت اینکه این نرم افزار گارد حفاظتی ندارد می توانید به راحتی آنتی ویروس اصلی خود را روی سیستم نصب کنید تا سیستم برای مراحل بعد در امان بماند. نسخه کامل این نرم افزار را می  توانید از راسخون دانلود کنید.

-پسورد فایل فشرده : www.rasekhoon.net


 دریافت فایل برنامه (4.28 مگابایت )

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات