گرگان نت GORGAN

مشکل بالا نیامدن عکس ، در جستجوی تصاویر گوگل

http://gorganet.persiangig.com/fix-src/google-image-src-fix.png
مشکل نیامدن تصاویر در گوگل

http://gorganet.persiangig.com/fix-src/google-image-src-fix.png
مشکل نیامدن تصاویر در گوگل

اگر شما طی چند هفته اخیر به اینترنت سرزده باشید مطمئنا در جستجوگر تصاویر گوگل یکبار عبارتی رو جستجو کرده اید. نتایج بسیار عذاب آور هستند اکثر تصاویر نمایش داده نمی شوند و تنها تعداد محدودی نمایان هستند. در واقع علت اصلی این مشکل از آنجا آب می خورد که گوگل عکس هایی را جستجو می کند تغییر اندازه می دهد و در سرور های خود نگهداری می کند و لینکهای این تصاویر کوچک شده به اشتباه مسدود شده اند اما تا زمان رفع فیلترینگ این تصاویر باید چه کاری انجام داد؟

برای رفع این مشکل شما ابتدا نیاز دارید که افزونه گریس مانکی (greasemonkey) را بر روی مرورگر خود نصب نمایید. با استفاده از این افزونه و اسکریپت هایی که برای این افزونه نوشته شده است می توانید تغییراتی را در صفحاتی خاص ایجاد نمایید. این افزونه در حال حاضر برای مرورگر فایرفاکس ارائه شده است که از اینجا می توانید آن را نصب کنید.

http://gorganet.persiangig.com/fix-src/google-image-src-fix-2.jpg

تصویر مرحله ۱

برای نصب این افزونه وارد لینک قرار داده شده شوید و بر روی Add to Firefox (شماره یک) کلیک نمایید سپس منتظر بمانید تا افزونه بارگذاری شود (شماره دو) و در پنجره ای که باز می شود بر روی Install Now کلیک نمایید (شماره سه) و مرورگر خود را یکبار ریستارت نمایید.

بعد از نصب افزونه اسکریپتی که برای این افزونه آماده کرده ام را از اینجا یا اینجا نصب نمایید. با نصب این اسکریپت دیگر عکس های گوگل نمایش داده می شوند.

http://gorganet.persiangig.com/fix-src/google-image-src-fix-3.jpg

برای نصب این اسکریپت همانند افزونه گریس مانکی به لینک قرار داده شده مراجعه نمایید و بر روی Install (شماره یک) و سپس در پنجره باز شده بر روی Install (شماره دو) کلیک نمایید.

حالا دیگر تصاویر در جستجو تصاویر گوگل نمایش داده می شوند, اما صبر کنید این پایان کار نیست مشکلی که الان وجود دارد این است که تنها قسمتی از جستجو که در مانیتور مشاهده می کنید تصاویر بی نقص نمایش داده می شوند و برای برطرف کردن این مشکل باید اسکریپت دیگری را که آماده کرده ام را نصب نمایید تا از نسخه بیسیک جستجوگر تصاویر استفاده نمایید.

این اسکریپت را می توانید از اینجا یا اینجا مانند اسکریپت قبلی نصب نمایید.

کار تمام است از جستجو تصاویر در گوگل لذت ببرید !!!

 

http://gorganet.persiangig.com/fix-src/google-image-src-fix-final.jpg

از گوگل لذت ببرید .....

منبع: 1طرح

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic