گرگان نت GORGAN

جلوگیری از خراب شدن ویندوز با Wondershare Time Freeze

http://gorganet.persiangig.com/image/Wondershare Time Freeze.jpg

Wondershare Time Freeze این نرم افزار تمامی تغییرات نرم رفزاری را بعد از تنها یک بار ری استارت کردن کامپیوتر به حالت قبل بر میگرداند! مهم نیست این تغییرات توسط کاربر انجام شده باشد یا برنامه ها و ویروس ها ویندوز را الوده کرده باشند ، فقط کافیست رایانه خود را ریستارت کنید تا همه تغییرات به حالت اولیه خود باز گردند.
تیم گرگان نت امروز این نرم افزار فوق العاده را برای استفاده شما کاربران گرامی گرگان نت اماده کرده است برای استفاده از این نرم افزار شما نیاز به هیچ تخصص و اطلاعاتی ندارید تنها کاری که باید انجام دهید نصب کردن برنامه است. حتی اگر ویندوز پاک شود این برنامه قادر است آن را بازگرداند و برایاین کار نیازی به اشغال هارد دیسک و هر چیز دیگری  ندارد و جالب اینجاست که بعد از نصب این برنامه و تا زمانی که از آن استفاده میکنید سرعت کامپیوتر شما کم نمی شود و حتی در بعضی موارد دیده شده مقداری به سرعت آن نیز اضافه می شود.
امنیت کامل و واقعی در مقابل هکرها ، ویروس ها ، خرابکاری های خواسته و نا خواسته ،جاسوس ها ، کرم ها،فرمت کردن،پاک شدن فایل ها،دستکاری تنظیمات سیستم ، تنظیمات نرم افزاری، تنظیمات شبکه، تنظیمات سخت افزاری و...این نرم افزار را مناسب جهت استفاده در آموزشگاه ها ، مدارس کافی نت ها ، دانشگاه ها و استفاده شخصی و ... کرده است.
دانلود لینک 1
دانلود لینک 2
پسورد: gorganet

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات